Algemeen

ONLINE CHARITY BINGO op 27 maart 20.00 – 24.00

Stichting Twente tegen Kanker organiseert bingo en veiling

BORNE – Op 27 maart organiseert de nieuwe Stichting Twente tegen Kanker (www.twentetegenkanker.nl) een wervelende benefietshow in samenwerking met de Bingoboys (The Three Musketeers) uit Hengelo. Bingokaarten (10 euro per stuk) te bestellen op: www.foute500.nl.

De Charity show wordt gehouden om geld op te halen voor o.a. ondersteuning van een nieuw ontmoetings-ontspannings- en beleeftuin binnen het gloednieuwe Oncologisch Centrum van het ZGT in Hengelo, bedoeld voor kankerpatiënten maar zeker ook voor hun partner, kind(eren) en andere familieleden en vrienden.

De Online Benefiet Show heeft als rode draad de Foute 500 Online Muziekbingo, met prachtige prijzen + een echte veiling van unieke items. “Dit wil je niet missen!! Alle opbrengsten komen volledig ten goede aan de stichting”, laat initiatiefneemster Angelique Koedijk weten.

Prijzen voor de bingo en andere spellen
O.a. Philips TV, Levensgrote chocolade paaseieren voor het hele gezin, Plus Boodschappenpakketten t.w.v. 50 euro, mini BBQ + BBQ-pakket, Tupperware, wijnpakket, presentatie/plantenzuil (wit/1 meter hoog), 2 x 2 mooie kussens (Tijhuis Totaalinrichting) en nog veel meer…

“Maar er is meer…Veiling items Twente tegen Kanker! Houd onze sociale media en website in de gaten.  Je kunt binnenkort al bieden op deze geweldige items, waaronder gesigneerde voetbalshirts, KLM-tickets, exclusief weekend Van der Valk Sassenheim, buitenkachel, Poker, Blackjack & Roulette avond op locatie voor 60-80 pers., levensgroot ei gemaakt door ZEUT uit Borne, halve dag sloeptocht door de grachten van Amsterdam incl. privé schipper en catering, diner voor 2 bij Droste in Tubbergen en nog veel meer”, aldus Angelique.